Anasayfa / Haberler / Arel Üniversitesi & Protim Grup 2019 İngilizce Yaz Kampı Programı

Arel Üniversitesi & Protim Grup 2019 İngilizce Yaz Kampı Programı

Arel Üniversitesi & Protim Grup 2019 İngilizce Yaz Kampı Programı

Gezmeyi Görmeyi Eğlenip Öğrenmeyi Birleştiren Program

Lisede eğitimine devam eden gençlerin kampüs havasını soluması, yaz tatillerini gezerek görerek öğrenip eğlenerek geçirmeleri için “ International Summer Academy-İngilizce Yaz Kampı 2019” projesin başlatmış bulunuyoruz.

Programa katılan her öğrenci, yabancı öğretmenler eşliğinde toplamda 120 saat eğitim alacaktır. Eğitim, programın başında yapılacak seviye tespit sınavıyla belirlenecek ve 20 kişilik sınıflarda gerçekleşecektir. Program esnasında uygulanacak konuşma, İngilizce kitap okuma, dinleme ve kelime ezberleme yarışmalarıyla öğrenciler İngilizcelerini daha iyi bir seviyeye çıkarma şansına sahip olacaklardır.

Program esnasında uygulanacak Genç Liderler Akademisi-GLA sertifika programı ile öğrenciler; spor, sanat, iş dünyası ve akademik dünyada görev yapan başarılı kişilerle bir araya getirilerek “Bugünün Liderlerinden, Yarının Liderlerine Mesajlar” başlığı altında bir sertifika programı düzenlenecektir.

Proje, üniversitemizin Kemal Gözükara Yerleşkesinde gerçekleşecek olup, öğrenciler okulun kütüphane, konferans salonu, spor ve sosyal tesislerinden yaralanacaklardır. Öğrenciler kampüste bulunan ve villa tarzı dizayn edilmiş iki ve üç kişilik öğrenci evlerimizde konaklayacaktır. Konuk evlerimizde hem kız hem de erkek öğrenci evlerinin ortasında açık yüzme havuzları ve kafeteryalar program boyunca öğrenci kullanımına açık olacaktır.

Program içerisinde hafta sonları, İstanbul ve şehir dışı gezilerle tarihi ve turistik yerler ziyaret edilecektir.

Katılan her öğrenciye üniversitemiz tarafından katılım sertifikası verilecektir. Sertifika alan öğrenciler üniversitemizi tercih ettiklerinde, üniversite yönetimi tarafından belirlenen eğitim indiriminden de yararlanacaklardır.

Program 23 Haziran Pazar akşamı öğrencilerin Arel Üniversitesi’ne gelmesiyle başlayacak ve 19 Temmuz 2019 günü üniversitede yapılan mezuniyet programı ve arkasından düzenlenecek Boğaz Turu’yla sona erecektir.

 

 

kaynak  : http://www.ingilizceyazkampi.org/

Hakkında üniversiten haberler

Bunumu arıyorsunuz ?

YÖK’TEN TEZ AŞAMASINDAKİ LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİLERE EK SÜRE HAKKI

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından, afet ve salgınlarda, tez aşamasındaki lisansüstü eğitim öğrencilerine bir dönem, sürece göre bir ...

universitetercihi.net 2020

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com